Sosyal Medya

sosyal medyaÖzellikle son zamanlarda çok fazla kullanılan sosyal medya sitelerinin ne denli önemli olduğu tartışılmaz. Dewa Web olarak firmalar için sosyal medyanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Profesyonel ekibimiz ile firmaların sosyal medyada etkili biçimde kampanya ve duyurularının yapılmasını sağlıyoruz. Sizler için sosyal paylaşım siteleri ; Facebook, Twitter , Youtube, İnstagram gibi sosyal paylaşım sitelerini takip ederek etkili çalışmalar yürütüyoruz.

 

 

Müşterilerimizin marka bilincini genişletmek ve satış grafiğinizi artırmak için etkili çalışmalar yürütüyoruz. Firmanızı sosyal medya sitelerine her zaman aktif olmasını sağlıyor ve hedef kitlenizle etkileşime geçiriyoruz. Ayrıca sosyal medya reklam kampanyalarınızı yürüterek etkili bütçe planlamanızı sağlıyoruz. Sosyal medyada firmanızın bilinirliğini artırarak yapacağınız duyuru ve kampanyaların daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

Sosyal medyada kampanyalar hazırlarken hedef kitlenizi göz ardı etmeden hedef kitlenizin istekleri doğrultusunda çalışmalar yürütüyoruz. Türkiye sosyal medya kullanımında Avrupa sıralamasında yer almaktadır. Ülkemizde sosyal medya kullanım oranı artmaktadır. Sizlerde firmanızın sosyal medya sitelerine aktif olarak paylaşımlar yapmasını ,kampanyalar hazırlamasını etkili reklamlar yürütmesini isterseniz firmanızı Dewa Web’e emanet edin. .
Sosyal medya sitelerinde kullanıcılar ile bire bir etkilime geçebilir ve feedback analizleri yapabilirsiniz. Kullanıcılar ile aktif olarak iletişim kurmak yapacağınız kampanyaları şekillendirirken sizlere fayda sağlayacaktır. Sosyal medyada dinamik bir ziyaretçi kitlesi bulunmaktadır bu kitleye yönelik kampanyalar ile bu dinamik kitlenin dikkatini çekebilirsiniz.

 

Sosyal Medya Firmanıza Ne Kazandırır ?
• Sosyal medyayı etkili kullanarak dinamik bir müşteri kitlesine hitap edebilirsiniz.
• Sosyal medyayı aktif olarak kampanyalarınızı ve duyurularınızı geniş bir kitleye duyurabilirsiniz.
• Sosyal medyayı aktif olarak kullanmak marka bilinirliğinizi artırır.
• Sosyal medya ile birlikte satış grafiğiniz artar.
• Sosyal medya ile interaktif reklamlar ile hedef kitlenize doğrudan hitap edersiniz.
• Kullanıcılar ile doğrudan etkileşime halinde olursunuz.